Ortaokul 10-14 yaş arası olarak tabir ettiğimiz bireylerin hayatı öğrenme çabaları ve bu eğitim esnasında öğrendikleri bilgiler eşliğinde gelecek planlamaları yapmalarını kolaylaştırmak adına bu yaşta verilen eğitimler geleceği daha rahat görebilmeleri için bir ışık olmaktadır.

Ortaokul çağındaki öğrencilerimizin kodlama eğitimi alabilmelerini kolaylaştırmak adına birçok ürün ve setler bulunmaktadır. Kodlama eğitimi esnasında yeni bir alan yeni bir teknoloji ile karşılaştıkları için dikkatlerini çekmektedir.

Robotik kodlama geleceğimizin en çok ihtiyaç duyduğu meslek dallarından birisi olduğundan dolayı bu alanda atılan her adım geleceğe hazırlıktır. Geleceğimiz olan gençlerin kodlama alanındaki eğitimlerinin sağlanabilmesi için kodlama eğitimi setleri gibi birçok ürünle destekleyebilirsiniz.

 

Eğlenirken öğrendiklerinden dolayı öğrencilerimiz hem bu alana ilgi hem de merak duyarlar. Meslek hayatı için meslek seçiminde ise büyük rol oynayacağı bir gerçektir. Sizlerde çocuklarınızı bu alanda eğitmek istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR